Дні студентської науки на кафедрі фундаментальних дисциплін та прикладного матеріалознавства ЧДТУ

Щороку наприкінці квітня в Черкаському державному технологічному університеті проводяться традиційні «Дні студентської науки ЧДТУ»,в рамках яких презентуються результати науково-дослідної роботи студентів за рік.

У вівторок, 28 квітня 2020 року, на кафедрі фундаментальних дисциплін та прикладного матеріалознавства, попри карантин, відбулася науково-практична конференція у режимі онлайн на платформі CiscoWebex.

Для того, щоб конференція була цікавою, плідною та корисною, студенти під керівництвом викладачів кафедри працювали протягом навчального року  за тематикою фізики, математики, матеріалознавства та ін. Основним завданням наукового зібрання було забезпечення ефективного спілкування та обміну інформацією між студентами різних спеціальностей.

Цього року у заході кафедри брали участь 17 студентів, з доповідями виступили – 12 студентів.

Призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце

Неймовірне майбутнє: 22 приклади енергетики майбутнього.

Борик Павло Степанович, студент групи АВ-93, І курс ФКТМД.

Кер.: к.т.н., доцент Бутенко Т.І.

2 місце

Двигун Ванкеля або роторний двигун.

Станкевич Олесь Сергійович, студент групи РС-93, І курс ФЕТР.

3 місце

Засновники квантової механіки.

Бобров Антон Сергійович, студент групи МП-94, І курс ФЕТР.

Іоністори.

Чубок Андрiй Олексiйович, студент групи РС-93, І курс ФЕТР.

Кер.: к.ф.-м.н., доцент Колінько С.О.

Вітаємо переможців «Днів студентської науки» на кафедрі фундаментальних дисциплін та прикладного матеріалознавства та дякуємо учасникам конференції!