Дні студентської науки 2021 на кафедрі фундаментальних дисциплін та прикладного матеріалознавства ЧДТУ

Щороку наприкінці квітня в Черкаському державному технологічному університеті проводяться традиційні «Дні студентської науки ЧДТУ», в рамках яких презентуються результати науково-дослідної роботи студентів за рік.

У середу, 21 квітня 2021 року на кафедрі фундаментальних дисциплін та прикладного матеріалознавства відбулася науково-практична конференція у режимі онлайн.

Для того, щоб конференція була цікавою, плідною та корисною, студенти під керівництвом викладачів кафедри працювали протягом навчального року  за тематикою фізики, математики, матеріалознавства та ін. Основним завданням наукового зібрання було забезпечення ефективного спілкування та обміну інформацією між студентами різних спеціальностей.

У Днях студентської науки на кафедрі ФДПМ брали участь 8 студентів, з доповідями виступили – 7 студентів. Призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце

Акумулятори нового покоління.

Студ. гр. ЕСЕ-202 Явлинський О.Л., І курс ФЕТР

Кер. доц. Колінько С.О.

Поняття про радіоактивність, радіаційний фон, вплив радіації на живі організми.

Студ. гр. АВ03 Кравченко О.Є., І курс ФКТМД

Кер. доцБутенкоТ.І.

2 місце

Струм у різних середовищах.

Студ. гр. БІ-201 Степаненко О.О., І курс ФЕТР

Ефект без зношування.

Студ. гр. ПМ01 Полянський Я.О., І курс ФКТМД

Кер. доцБутенкоТ.І.

3 місце

Плазмове вікно.

Студ. гр. БІ-201 Яковлев Б.В., І курс ФЕТР

Кер. доц. Колінько С.О.

Вітаємо переможців «Днів студентської науки» на кафедрі фундаментальних дисциплін та прикладного матеріалознавства та дякуємо учасникам конференції!